Zwroty i reklamacje

Zwroty należy kierować na adres:

BSC Tomasz Zatoka

Ul. 27 Grudnia 49i

62-080 Tarnowo Podgórne


Zwrot

W celu zwrócenia zakupionego towaru Klient powinien w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci zwrotu zakupionego towaru (proszę nie czekać na odpowiedź, skontaktujemy się z Państwem jak dotrze do nas zwrot). Przykładowy formularz zwrotu znajduje się tutaj:

Oświadczenie można przesłać przykładowo pocztą elektroniczną na adres shop@frogontherock.com, wpisując w temacie wiadomości "Zwrot".

Następnie w przeciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy sprzedaży Klient zobowiązany jest odesłać zakupiony towar na adres:

BSC Tomasz Zatoka

Ul. 27 Grudnia 49i

62-080 Tarnowo Podgórne

Zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zwracanego towaru.


Reklamacja

O chęci złożenia reklamacji Klient może poinformować Sprzedawcę w dowolnej formie, przykładowo za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając oświadczenie na adres shop@frogontherock.com, w temacie wiadomości prosimy o wpisanie słowa "Reklamacja". Przykładowy formularz znajduje się tutaj:

Reklamowany towar wraz z wydrukowanym oświadczeniem należy przesłać na adres:

BSC Tomasz Zatoka

Ul. 27 Grudnia 49i

62-080 Tarnowo Podgórne

Reklamacja towaru zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji towaru Klient zostanie poinformowany drogą mailową.


Inne: 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl